Samarqand viloyati Bulung‘ur tumani
Maktabgacha ta'lim bo‘limi

Bo‘lim rahbariyati va xodimlari

Samarqand viloyati Bulung‘ur tumani 
Maktabgacha ta'lim bo‘limi xodimlari

Bo‘lim xodimlarining F.I.Sh.

Lavozimi

1

Hotamov Fazogir Abdumalikovich 

Mudir

2

Sattorova Shoxida Lapasovna

Davlat va nodavlat maktabgacha ta’lim muassasalari hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘basi mudiri

3

Baxriddinov Sherzod

Bosh yuriskonsult

4

Abdukaxxarova Sitora

Kadrlar bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

5

Xolbekova Shoxista

Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

6

O'rolov Dadaxon Abduvoxob o'g'li

Ish yurituvchi

7

Axmedov Murodjon Keldiboyevich

Axborot kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish bo‘yicha mutaxassis

8

 Sindarov Sanjar Saidmurodovich

Davlat va nodavlat maktabgacha ta’lim muassasalari hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘basi metodisti

9

Murodov Farxod Narqulovich

Ta’lim-tarbiya sifatini ta’minlash va metodik xizmatni tashkil etish sho‘basi mudiri

10

Babayarov Shohrux Sharofiddinovich

Davlat-xususiy sheriklik shaklidagi maktabgacha ta’lim muassasalari faoliyatini tashkil etish sho‘basi mudiri

11

Xamroyeva Nigora Mamadisayevna Metodist

12

13

14

Buxgalteriya hisobi va hisobotlari sho‘basi

1

Ibragimov Akram Erkinovich

Bosh buxgalter

2

Ergashev Shaxzod Turg'un o'g'li

Bosh buxgalter o‘rinbosari

3

Bosh iqtisodchi

4

Gaffarova Sevara Achilovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha guruh rahbari

5

Achilova Kamola Avalboy qizi

Xodimlar bilan xisob kitoblar bo‘yicha guruh xisobchisi

6

Ashirov Temurqul

Tovar-moddiy qiymatliklar hisobi bo‘yicha hisobchi

7

Ziyodullayev Akbar Sayfiddinovich

Oziq-ovqat mahsulotlari hisobi bo‘yicha buxgalter

8

Berdiyeva Mavjuda Danaboyevna

Davlat xaridlari va shartnomalar bo‘yicha mutaxassis

Ekspluatatsiya va ta’mirlash xizmati
1

Ekspluatatsiya va ta’mirlash xizmati boshlig‘i

2 Normamatova Elmira

Dispetcher

3 Ashirov Sirojiddin Temirqulovich Muhandis
4 Muxtorov G'ulom G'ofirovich Kommunal bo‘yicha inspektor
5 Baymirov Jamol Elektirik
6 Jalilov Xusniddin Yusupovich Santexnik
7 Haytboev Farruh Asliddin o'g'li Santexnik
8 Sarimsakov O'ktam Mustafaqulovich Payvandchi
9 Ta’minotchi
10 Mirzaqulov Amriddin Xaydovchi

Oxirgi o‘zgarish: 07/07/2021 16:11;   Ko‘rilganligi: 1284
 
Material manzili: http://bulungurmtb.uz/oz/about/staff
Chop etilgan vaqti: 23/10/2021 10:48