Samarqand viloyati Bulung‘ur tumani
Maktabgacha ta'lim bo‘limi

Bo‘lim rahbariyati va xodimlari

Samarqand viloyati Bulung‘ur tumani 
Maktabgacha ta'lim bo‘limi xodimlari

Bo‘lim xodimlarining F.I.Sh.

Lavozimi

1

Hotamov Fazogir Abdumalikovich 

Mudir

2

Axmedov Dilshod Begimqulovich

Mudir o‘rinbosari

3

Baxriddinov Sherzod

Bosh yuriskonsult

4

Ashirov Javoxir Qaxramonovich

Kadrlar bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

5

Xolbekova Shoxista

Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

6

Narqulova Bahtigul Abdusattorovna

Ish yurituvchi

7

Sattorova Shoxida Lapasovna

Davlat va nodavlat maktabgacha ta’lim muassasalari hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘basi mudiri

8

 Ismoilova Nilufar Saidolimovna

Davlat va nodavlat maktabgacha ta’lim muassasalari hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘basi metodisti

9

Yusupov Anvarjon Komilovich

Ta’lim-tarbiya sifatini ta’minlash va metodik xizmatni tashkil etish sho‘basi mudiri

10

Babayarov Shohrux SHarofiddinovich

Davlat-xususiy sheriklik shaklidagi maktabgacha ta’lim muassasalari faoliyatini tashkil etish sho‘basi mudiri

11

Axmedov Murodjon Keldiboyevich

Axborot kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish bo‘yicha mutaxassis

12

Babayarov Shohrux SHarofiddinovich

Nodavlat maktabgacha ta'lim muassasalarini qo‘llab-quvvatlash  rivojlantirish bo‘limi

13

Achilov Sirojiddin Alisafarovich

Ma’naviy-axloqiy tarbiya, maxsus maktabgacha ta’lim muassasalari faoliyatini tashkil etish va reabilitatsiya sho‘basi mudiri

14 Usanova Nodira Irgashboevna

Ma’naviy-axloqiy tarbiya, maxsus maktabgacha ta’lim muassasalari faoliyatini tashkil etish va reabilitatsiya sho‘basi metodisti

Buxgalteriya hisobi va hisobotlari sho‘basi

1

Ibragimov Akram Erkinovich

Bosh buxgalter

2

Xidirov Shavkat Anorboyevich 

Bosh buxgalter o‘rinbosari

3

Ziyodullayev Akbar Sayfiddinovich

Bosh iqtisodchi

4

Gaffarova Sevara Achilovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha guruh rahbari

5

Achilova Kamola Avalboy qizi

Xodimlar bilan xisob kitoblar bo‘yicha guruh xisobchisi

6

Mamarajabova Zulfiya Usmanovna

Tovar-moddiy qiymatliklar hisobi bo‘yicha hisobchi

7

Norboev Zoxid Abduvaitovich

Oziq-ovqat mahsulotlari hisobi bo‘yicha buxgalter

8

Berdiyeva Mavjuda Danaboyevna

Davlat xaridlari va shartnomalar bo‘yicha mutaxassis

Ekspluatatsiya va ta’mirlash xizmati
1 Niyazov Shavkat Abiyirkulovich

Ekspluatatsiya va ta’mirlash xizmati boshlig‘i

2 Tagaymuradova Navruza Fayzullo qizi

Dispetcher

3 Kurbanov Atamurod Abdurazakovich Muhandis
4 Achilov Sirojiddin Alisafarovich Kommunal bo‘yicha inspektor
5 Hasanov Sardor Ochil o‘g‘li Elektirik
6 Jalilov Xusniddin Yusupovich Santexnik
7 Haytboev Farruh Asliddin o'g'li Santexnik
8 Sarimsakov Uktam Mustafaqulovich Payvandchi
9 Eshnazarov Davron Mamatovich Ta’minotchi
10 Ergashev Komiljon Yusupovich Xaydovchi

Oxirgi o‘zgarish: 04/04/2021 21:18;   Ko‘rilganligi: 1065
 
Material manzili: http://bulungurmtb.uz/oz/about/staff
Chop etilgan vaqti: 12/05/2021 14:23